Preloader

Hakkımızda

Grandi Konfeksiyon Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Hakkımızda

Hakkımızda | Ürün Kodu: 1063

Grandi bayan giyim, üretimine profesyonel olarak 1982 Yılında Osmanbey İstanbul’da başlamıştır. Her yıl kaliteli ve şık modellerimizi; yazlık ve kışlık sezon olarak ortalama 250’şer model üreterek başlıyoruz.

Fabrikamızda bayan bluz, penye, pantoIon, tayt, elbise ve genel olarak bütün yaşlara uygun spor, abiye, yarı-klasik ve klasik bayan giyim üretiyoruz. Bedenlerimiz: küçük beden 38’den – 48’e ve büyük beden 50’den 54’e kadar üretmekteyiz. Özel siparişleriniz için en az adedimiz model başı 200 adettir. Aşağıda memnuniyetle çalıştığımız ve ihracat yaptığımız ülkeleri gururla sunarız. Avrupa ve Ortadoğu; Belçika, Fransa, İngiltere, İspanya, İsrail, Yunanistan, Suriye, Irak, Lübnan, Libya, İran, Rusya Federasyonu, Kazakistan, Ukrayna, Beyaz Rusya, Moldova, Türkmenistan, Azerbaycan, Gürcistan, v.s. Bayan giyim olarak tüm özel siparişleriniz yüksek kalitede ve itina ile yapılır. Güvenli bir şekilde teslim edilir. Her yıl dünyadaki tüm seçkin moda fuarlarına katılmaktayız.

Neden Grandi?

Misyonumuz

Bayanlar iyin yeni, güncel, modaya uygun, yüksek kalitede mal üreterek takdir kazanmak.

Vizyonumuz

Planlı, titiz, toptan çalışarak; yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler üretmek ve sunmak. Takdir ve beğeni kazanmak.

Grandi İnsan Kaynakları politikasının, değişen pazar gereksinimlerine uygun olmasını sağlamak amacıyla, modern insan kaynakları kavramlarını takip etmekte ve bilimsel planlar öncülüğünde çalışanlarına sunmayı başarmıştır. Grandi’yi oluşturan yapı taşları; Türkiye ve Uluslar arası rekabette başarı amacıyla sürekli olarak yükseltilir veya yerini yeni uygulamalara bırakır.

Grandi’nin yöneticileri ve çalışanları tarafından da aktif olarak desteklenen, gelişim ve değişim yönetimi; çalışmalarda çok önemli rol oynar. Bu yönetimin ruhu, gündelik işlerin yapı taşlarını oluşturur. Ayrıca çalışmalarındaki üçlü sorumluluk ve değer yöntemi Grandi’nin, başarısının köklerini oluşturur. Bilimsel araştırma ve yeniliklere dayalı bir şirket olarak Grandi, rekabetçi yönlerini daha fazla ön plana çıkarabilmek için, teknik ve bilimsek uzmanlığını sürekli geliştirmeye özel önem verir. Grandi’nin özel hedeflerinden biri, çalışma şartlarını olabildiğince cazip duruma getirerek çalışanların yetenek ve tecrünelerini en verimli şekilde sergilemelerini sağlamaktadır. Bu nedenle, bilimsel gelişim ve yenilikçiliği yakalamak, Grandi’nin ilerleyebilmesinde hayati önem taşımaktadır.

Grandi geniş ölçekli fikir ve düşüncelerin bir araya getirilmesiyle oluşturduğu kurum kültürünü, gelecek hedefleriyle birleştirerek büyümesi için sağlam temeller üzerine oturtmaktadır. İş gücünün karşılıklı anlayış ve hoşgörü ortamında verimli olacağı bilinciyle, fikir ve düşüncelerin samimiyet, cesaret ve güvenle dile getirilebildiği bir çalışma ortamı oluşturan Grandi, topluma ve kurumlara karşı açık iletişim politikasını sürdürmektedir.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları
Kapat
Kapat
Giriş Yap
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.